NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski z Rzeszowa, zawalczy na turnieju WOTORE 5

Najbrutalniejszy obecnie w Polsce turniej odbędzie się już 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Ufol wziął udział w SuperFight’cie WOTORE 4, wygrywając  w walce z Michałem „Komandosem” Więcławskim. Już w drugiej rundzie Komandos odklepał, ale decyzją sędziego walka była kontynuowana. Pojedynek został przerwany dopiero, gdy Więcławski znajdując się w parterze, został zasypany falą potężnych ciosów Ufola. 

Kwiatkowski ze sportami walki związany jest od najmłodszych lat swojego życia, zaczynając od boksu, muaythai i walk ulicznych. 

Poza WOTORE, ma na swoim koncie zawodowe walki w kickboxingu i MMA, które toczyły się głównie za granicą. Największy sukces osiągnął w King Of The Streets, gdzie pokonał przez TKO  olbrzymiego „Calavera 020” z Amsterdamu, w ciągu niecałych dwóch minut.

Jak sam mówi – po prostu uwielbia się napierd#…… Ma wysokie ambicje, ciągłą chęć rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. 

Na WOTORE 5 odbędzie się również  starcie Vaso Bakocevica  zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Zobaczymy również starcie Bartosza Batry z Michałem “Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  “Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “Krwawy Spektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski