Pierwszym superfightem na WOTORE 5 ogłoszonym oficjalnie przez włodarzy, będzie rewanż Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Pamiętamy ich krwawą bitwę na gali Genesis. Wówczas zwyciężył „Matrix”, a jak będzie tym razem ?

Bartosz Batra to znakomity  zawodnik boksu tajskiego, taekwondo i kick-boxingu. Mierzący 170 cm i ważący 65 kg Batra stoczył 57 walk zawodowych, z czego 41 wygrał w tym 16 przed czasem. Mistrz świata amatorów K-1 w kick-boxingu, jako zawodowiec m.in. mistrz Europy oraz mistrz Polski IPCC. Brązowy medalista mistrzostw świata, dwukrotny wicemistrz Europy oraz czterokrotny mistrz Polski w teakwondo. 36-letni zawodnik reprezentuje obecnie  KO Gym Poland.

Michał „Matrix” Królik w swojej  karierze zawodowej stoczył 49 walk, z czego 42 wygrał. To zawodowy mistrz świata kick-boxingu WAKO PRO. Trzykrotny zawodowy Mistrz Polski i dwukrotny międzynarodowy zawodowy mistrz Polski w K-1. Mierzący 169 cm i ważący 65 kg „Matrix” wygrał walkę na gołe pięści z Bartoszem Batrą na gali Genesis, którą swego czasu zoorganizowała federacja KSW. 

Z nieoficjalnych informacji wiemy , że toczą się również negocjacje z Marcinem Wrzoskiem i jego potencjalnej walce z Vaso.