NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Barbara Nalepka (12-2) zmierzy się z Hanną Gujwan (4-3) podczas gali FEN 37:

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Barbara Nalepka (12-2) zmierzy się z Hanną Gujwan (4-3) podczas gali FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław, która 27 listopada odbędzie się w hali Orbita. To starcie rewanżowe za bój, który z października 2020 roku.

Nalepkę ostatnim razem w klatce Fight Exclusive Night widzieliśmy właśnie podczas FEN 30, gdy mierzyła się z Gujwan i pokonała ją jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej wojowniczka z Dolnego Śląska miała stoczyć walkę na gali FEN 19, ale wtedy na samym końcu przygotowań przytrafiła jej się kontuzja, która wyeliminowała ją z tego starcia.
Barbara Nalepka ze znakomitej strony pokazała się podczas FEN Summer Camp 2, gdzie swoją dobrą postawą zapracowała na kontrakt z organizacją. W karierze amatorskiej stoczyła 68 pojedynków, z czego 60 wygrała. Jej zawodowy rekord w MMA to 4 wygrane i 4 porażki.
Hanna Gujwan również ma na swoim koncie starty w MMA. Zawodniczka reprezentująca klub Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów w amatorstwie zanotowała 35 starć W przeszłości jako jedna z niewielu reprezentantek Polski stoczyła pojedynek w legendarnej japońskiej federacji Rizin.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar