Askar Askarov vs Kai Kara-France.

Kolejny pojedynek zostanie dopisany do rozpiski gali, którą zwieńczy walka Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakicem. Jak bowiem potwierdza MMA Junkie, 26 marca miejsce będzie miała konrontacja na szczycie wagi muszej – Askar Askarov kontra Kai Kara-France.

 
 
Niepokonany dotychczas w zawodowstwie, Askar Askarov (14-0-1), jak dotąd pod sztandarem amerykańskiego giganta stoczył cztery batalie, z czego trzy zakończyły się jego triumfem, a jedna – z aktualnym czempionem, Brandonem Moreno (19-5-2) – remisem. Po raz ostatni widziany był w akcji, w marcu tego roku, gdy podczas gali z numerem 259 zwyciężył na punkty z Josephem Benavidezem (28-8). Rosjanin aktualnie zajmuje drugą lokatę w oficjalnej klasyfikacji dywizji muszej.
Kai Kara-France (23-9) natomiast obecnie może pochwalić się serią dwóch triumfów. Swój ostatni pojedynek stoczył w grudniu, kiedy to mierząc się z byłym czempionem wyższej kategorii – Codym Garbrandtem (12-5) – znokautował go już w inauguracyjnej odłonie. Wcześniej zaś wyszedł z tarczą z rywalizacji z Rogerio Bontorinem (17-3).

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »

Łokieć w głowę!

Cios łokciem jest zabroniony w większości sportów walki. Wyjątkiem jest muay thai oraz niektóre organizacje MMA, czy Valetudo jak WOTORE które zezwalają na cios łokciem w określony sposób. Głównym

Czytaj więcej »