NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Ashley Williams i Ryan Hall zmierzą się o pas kategorii lekkiej na Polaris 24

O samej gali jeszcze niewiele wiadomo, ale organizacja już przedstawiła pierwszy pojedynek będący dobrą zapowiedzią samą w sobie.

Na gale Polaris 24 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo aż do 3 czerwca. Organizacja jednak postarała się o starcie pobudzające wyobraźnię fanów sportów chwytanych. Na przeciwko siebie stanie dwóch specjalistów od „nóg”, którzy znani są z tego, że chętnie kończą walki przed końcem regulaminowego czasu. Ash Williams od czasu swojego występu na ADCC, gdzie został pokonany na punkty przez „Baby Shark’a” powoli odbudowuje bilans. W ostatnich 11 pojedynkach przegrał tylko raz. Aktualnie jest posiadaczem aż trzech pasów Polaris w dywizji koguciej, piórkowej i lekkiej. Ryan Hall spróbuje przywłaszczyć trzeci w kolejności pas. 

Były zawodnik UFC – Ryan Hall swoją grapplerską karierę zakończył w 2012 roku na rzecz MMA. Jego profesjonalny rekord wynosi 5-1 i zdaje się, że Hall do MMA wracać nie zamierza. W czasach gdy regularnie startował w BJJ toczył boje z takimi legendami jak Rafael Mendes, Augusto Mendes czy Jeff Glover. Przed weteranem sportów walki bardzo trudne zadanie do wykonania, ale nie bez przypadku jego pseudonim to „Wizard”.

AI Chatbot Avatar