Artur „Waluś” Walczak nie żyje.

W piątek pojawiła się bardzo smutna wiadomość: Artur „Waluś” Walczak nie żyje. Miał 46 lat. To wstrząsnęło jego przyjacielem, Piotrem „Bonusem BGC” Witczakiem. „Są sprawy ważne i ważniejsze” – napisał na Instagramie.
Artur „Waluś” Walczak był w stanie krytycznym. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy został znokautowany podczas gali PunchDown 5, która odbyła się 22 października we Wrocławiu.
 
Zawodnik otrzymał potężny cios od późniejszego zwycięzcy całego wydarzenia, Dawida „Zalesia” Zalewskiego. Zajęli się nim medycy, a potem przewieziony został do szpitala. Tam lekarze musieli usunąć mu krwiaka z mózgu.
 
Od 26 listopada przebywał w śpiączce. Nie udało się go uratować. Informację o jego śmierci przekazał Jakub Henke, organizator gali. Potwierdził to też Piotr „Bonus BGC” Witczak, przyjaciel „Walusia”.
„Spoczywaj w pokoju Przyjacielu. Do końca wszyscy wierzyliśmy. Mam nadzieję, że tam będzie Ci lepiej niż tu… Świat się kończy. Będzie mi Cię brakowało Artur” – napisał pod wspólnym zdjęciem.
 
Po kilku godzinach poinformował, że w najbliższych dniach nie będzie dostępny. To wydarzenie z pewnością nie jest łatwe dla Witczaka. „Ciężko obecnie jest mi się pozbierać po ogromnej stracie” – napisał.
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wotore vs Gromda

Jak pewnie wiecie, w piątek odbędzie się czwarty już turniej brutalnych walk na gołe pięści WOTORE. W głównej odsłonie zobaczymy walkę pomiędzy mistrzem federacji K.O.T.S.

Czytaj więcej »

Serce sportowca

Serce sportowca (z ang. Athlete heart) to określnie zespołu fizjologicznych zmian jakie zachodzą w układzie sercowo-naczyniowym pod wpływem treningu sportowego. To fizjologiczny przerost mięśnia sercowego,

Czytaj więcej »