Arkadiusz Tańcula w ekspresowym tempie pokonał Marcina Malczyńskiego na gali Fame MMA 11 w Gliwicach. Teraz aktor chce się bić o pas mistrza.

Tego nikt się nie spodziewał. Zaledwie 28 sekund potrzebował Arkadiusz Tańcula, żeby rozprawić się z Marcinem Malczyńskim na gali Fame MMA 11. Aktor znany z takich produkcji jak: „Supernova”, „Fighter”, „Lombard. Życie pod zastaw” od początku walki rzucił się na swojego przeciwnika i po kilku potężnych ciosach z góry sędzia przerwał nierówny pojedynek (więcej TUTAJ).

Po zwycięskiej dla siebie konfrontacji 32-letni Tańcula wyzwał do pojedynku mistrza wagi średniej freakowej organizacji – Jakuba „Kubańczyka” Flasa.

Bilans Tańculi w walkach MMA to 4 zwycięstwa i porażka. W swoim debiucie na Fame MMA pokonał Alana Kwiecińskiego. Na Fame MMA 7 musiał uznać wyższość Pawła Tyburskiego, a podczas edycji nr 10. okazał się lepszy od Mateusza Murańskiego.

„Kubańczyk” to gwiazda Fame MMA. Jest raperem i autorem tekstów. Popularność w sieci przyniosła mu jednak rola ochroniarza „Lorda Kruszwila” na kanale Youtube „Kruszwil”. Flas zadebiutował na Fame MMA 4. Pokonał wówczas przed czasem współwłaściciela organizacji Michała Barona. Na Fame MMA 6 zwyciężył Mateusza „L-Pro” Łapota. Pas mistrza zdobył po wygranej z Marcinem Malczyńskim na 9. edycji.