Ariane Lipski (14-7) pewnie pokonała na punkty Mandy Bohm (7-1) na gali UFC Vegas 37.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

 Była mistrzyni KSW tym samym uratowała się przed zwolnieniem z największej organizacji MMA na świecie.

Brazylijka o polskich korzeniach w pełni kontrolowała pojedynek przez pełne 15 minut. Świetnie prezentowała się w stójce, konsekwentnie studząc zapędy debiutującej w UFC Niemki.

Ariane Lipski była bliska znokautowania Bohm w drugiej rundzie, ale zabrakło jej czasu, by po prawym sierpowym skończyć rywalkę dodatkowymi uderzeniami. Ostatecznie sędziowie punktowali walkę w kategorii muszej w stosunku: 30-27, 30-27, 30-27 na korzyść 27-latki z Kurytyby.

„Królowa Przemocy” odniosła czternaste zwycięstwo w zawodowej karierze i trzecie w UFC. Była mistrzyni KSW uchroniła się przed zwolnieniem z amerykańskiej organizacji i przełamała po dwóch przegranych przed czasem z Antoniną Szewczenko i Montaną De La Rosą.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »