NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Anthony Pettis chce przywitać Jake’a Paula w klatce PFL

W dniu dzisiejszym świat obiegła informacja o podpisaniu kontraktu z organizacją PFL przez Jake’a Paula. Natychmiast chętny na walkę z Youtuberem okazał się były mistrz UFC, Anthony Pettis.Paul podpisał kontrakt z PFL, gdzie zadebiutuje na zasadach MMA. Dotychczas 25-latek rywalizował w boksie. W tej dyscyplinie pokonał trzech byłych zawodników UFC w osobach Bena Askrena, dwukrotnie Tyrona Woodleya oraz Andersona Silvy. Teraz Paul postanowił zrobić kolejny krok w swojej karierze. Jednocześnie Jake założył wraz z innymi członkami platformę PFL PPV Super Fights, która ma gwarantować minimum 50% ze sprzedaży dla zawodników.

Youtuber od dłuższego czasu nie może narzekać na kolejkę zawodników chętnych na rywalizację z nim. Wielu reprezentantów obecnych oraz byłych organizacji UFC zgłaszało gotowość do stoczenia z nim pojedynku. Tę listę wydłużył Anthony Pettis, który za pośrednictwem Twittera wyraził chęć na powitanie go w klatce PFL.

Pettis (MMA 25-14) w ostatnim czasie nie ma najlepszej serii. „Showtime” od momentu przejścia z organizacji UFC do PFL przegrał 4 z 5 walk. Ostatnie starcie przegrał z innym byłym zawodnikiem amerykańskiego hegemona, Steviem Rayem przez decyzję sędziów punktowych. Pettis w latach 2013-2015 dzierżył pas dywizji lekkiej organizacji UFC. Jeden raz udało mu się obronić to trofeum.

AI Chatbot Avatar