Anthony Joshua. Brytyjczyk miał problemy z widzeniem w ostatnich rundach.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Po przegranej mistrzowskiej walce z Ołeksandrem Usykiem błyskawicznie do szpitala został przetransportowany Anthony Joshua. Brytyjczyk miał problemy z widzeniem w ostatnich rundach.

Ależ to była walka w wykonaniu Ołeksandra Usyka! Ukrainiec pokonał jednogłośnie na punkty dotychczasowego mistrza wagi ciężkiej Anthony’ego Joshuę i odebrał mu pasy WBA, IBF i WBO. Okazuje się, że Brytyjczyk po pojedynku trafił do szpitala.

W ostatniej rundzie Usyk potwierdził swoją dominację i prawie znokautował Joshuę, który nie padł na deski tylko dzięki podpieraniu się na linach. 31-latek do narożnika schodził wyraźnie zamroczony i przez dłuższy czas był obserwowany przez lekarza.

Szczególnie doskwierało mu prawe oko, które miał wyraźnie spuchnięte. – Pojechał do szpitala. Nie wiem, czy nie doszło do złamania oczodołu. Nie wygląda to dobrze. Powiedział, że po dziewiątej rundzie nic nie widział. Moc go opuściła, zbiornik był pusty i tylko serce trzymało go na nogach w 12. rundzie – podkreślił po walce promotor Eddie Hearn.

„Myśl pozytywnie nawet gdy wali ci się świat. Londyn kocham cię i dziękuję. Za każdym razem!” – napisał w mediach społecznościowych obok zdjęcia po walce Joshua (zobacz niżej).

Usyk pozostaje niepokonany na zawodowym ringu. Była to jednak dla niego dopiero trzecia walka w kategorii ciężkiej. Do końca 2018 roku wygrał wszystko, co było do wygrania w wadze junior ciężkiej. Kolejną walkę najprawdopodobniej stoczy również z Joshuą.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »