Ante Delija pokonał Denisa Golcowa w półfinale turnieju wagi ciężkiej PFL i 27 października stanie przed szansą zdobycia miliona dolarów. Były zawodnik KSW nie krył łez po triumfie nad Rosjaninem. Delija wygrał zdecydowanie pierwszą rundę walki z Golcowem. W drugiej oddał inicjatywę bardziej doświadczonemu rywalowi. O wszystkim zdecydowało ostatnie starcie, w którym więcej ciosów zadał Chorwat. Decyzja sędziów była jednogłośna: 29-28, 29-28, 29-28 na korzyść fightera z Dubrownika. 

Ante Delija był wzruszony po zwycięstwie na gali Professional Fighters League w Hollywood. Podopieczny legendarnego Mirko „Cro Copa” Filipovicia odniósł najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze. 
31-latek w finale będzie miał okazję do rewanżu. O milion dolarów i triumf w turnieju wagi ciężkiej PFL powalczy bowiem z Bruno Henrique Cappelozzą, który w półfinale znokautował Jamelle’a Jonesa. 
Delija w 2019 roku stoczył jeden pojedynek dla KSW. Na gali w Zagrzebiu ekspresowo rozprawił się z Olim Thompsonem. „Walking Trouble” miał okazje walczyć też z Marcinem Tyburą o pas M-1 Global, ale przegrał przez złamanie nogi już w pierwszej rundzie.