NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Anna Andrzejewska na Fame MMA 12 będzie się bić z Kamilą Wybrańczyk.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

 „IFBB Pro” pochwaliła się formą i wysłała jasny przekaz do narzeczonej Artura Szpilki.

Kamila Wybrańczyk po zwycięstwie w debiucie w organizacji Fame MMA w następnej walce doznała porażki. Narzeczona Artura Szpilki przegrała z Martą „Linkimaster” Linkiewicz, a teraz będzie mieć okazję, aby się odbić.

Rywalką „Kamiszki” będzie Anna „IFBB Pro” Andrzejewska. To zawodniczka, która w debiucie zaznała goryczy porażki. Kulturystka na Fame MMA 9 przegrała z Karoliną „Way of Blonde” Brzuszczyńską przez jednogłośną decyzję sędziów.

Andrzejewska jednak nie poddała się i sumiennie buduje formę na nadchodzącą galę. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się muskulaturą, a przy okazji postraszyła przeciwniczkę.

„Zapnij pasy ziom, bo się rozkręcam” – pisze kulturystka na Instagramie.

Gala Fame MMA 12 odbędzie się 20 listopada w sopockiej Ergo Arenie. Poza starciem Andrzejewskiej z Wybrańczyk w klatce zobaczymy m.in. Krzysztofa Radzikowskiego, Mateusza Murańskiego, czy Adriana Polaka.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar