Aljamain Sterling o T.J.-u Dillashaw

Mistrz kategorii koguciej UFC, Aljamain Sterling, postanowił po raz kolejny zarzucić swojemu najbliższemu rywalowi stosowanie niedozwolonych substancji. T.J. Dillashaw nie pozostał dłużny Jamajczykowi zarzucając, że ten bagatelizuje jego umiejętności.

Obydwaj zawodnicy od ostatniej wygranej „Funk Mastera” nie odpuszczają medialnie względem siebie. Sterling nie raz wypominał Dillashawowi, że ten zażywał niedozwolone substancje, które skutkowały zawieszeniem go na okres dwóch lat. Zawodnik z Kolorado z kolei nie raz wypowiadał się o Jamajczyku jako zawodniku, który nie robi na nim większego wrażenia. Sterling w rozmowie w programie „The MMA Hour” raz jeszcze zarzucił swojemu najbliższemu rywalowi stosowanie niedozwolonych substancji.

-,,Ten gość dalej oszukuje. On w dalszym ciągu próbuje znaleźć sposób, aby to obejść. Raz oszust, zawsze oszust”!

Dillashaw postanowił odnieść się do tych słów w rozmowie z dziennikarzem MMA Junkie, Mikem Bohnem. T.J. zarzucił rywalowi, że ten umniejsza jego umiejętności.

-,,On zawsze musi coś powiedzieć, aby zbagatelizować to jak dobrym zawodnikiem jestem. To tylko masa g**nianych wymówek”.

Do starcia Sterlinga z Amerykaninem dojdzie podczas październikowej gali UFC 280 w Abu Dhabi. Pojedynek będzie drugą walką wieczoru kapitalne zapowiadającego się wydarzenia. Stawką starcia będzie pas mistrzowski kategorii koguciej UFC, który obecnie należy do Sterlinga

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »