Alex Pereira jest przekonany, że pokona Israela Adesayę 

Israel Adesanya, mistrz UFC wagi średniej, w kolejnym boju zmierzy się z Alexem Pereirą, który pokonał go dwa razy w kickboxingu. Jeden pojedynek Alex wygrał na punkty, a w drugim znokautował Adesanyę.Przed nadchodzącą walką Pereira w rozmowie dla serwisu Super Lutas powiedział, jak zapatruje się na nadchodzący pojedynek.

-,,On nie będzie mógł unikać walki przez pięć rund. Jeśli znajdzie się w moim zasięgu, zrobię mu krzywdę. Ja lubię skracać dystans, podchodzę blisko i dysponuję bardzo dobrą obroną. Jeśli będzie chciał zaatakować np. z kontry będę mógł zrobić mu krzywdę broniąc się. Będę cały czas blisko niego i jeśli mnie nie trafi, zostanie pobity”!

Do walki Alexa Pereiry z Israelem Adesanyą dojdzie 13 listopada podczas gali UFC 281.

Podczas gali UFC 276 Alex Pereira zmierzył się z Seanem Stricklandem i wygrał z nim przez nokaut. Tym samy Pereira zanotował trzecią wygraną w UFC. Pereira zadebiutował w UFC w roku 2021 i rozbił przed czasem Andreasa Michailidisa. W kolejnym pojedynku wygrał na punkty z Bruno Silvą.

Israel Adesanya pozostaje niepokonany w wadze średniej. Jedyny raz w karierze w MMA przegrał z Janem Błachowiczem walcząc o pas kategorii półciężkiej. W ostatnim boju Israel Adesanya stanął do piątej obrony pasa mistrzowskiego. Jego rywalem był Jared Cannonier. Wcześniejszymi przeciwnikami Israela w bojach mistrzowskich byli: Robert Whittaker, Marvin Vettori, Paulo Costa i Yoel Romero.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »