Alen Babić (9-0, 9 KO), zamierza zapolować na pas WBC kategorii bridger.

Dwa tygodnie temu dostałem telefon z pytaniem, czy chciałbym zawalczyć na tej gali. Odpowiedziałem „Jedziemy” – mówi Alen Babić (9-0, 9 KO), który zamierza zapolować na pas WBC kategorii bridger.

 
Ofertę walki z Chorwatem otrzymali między innymi Nikodem Jeżewski i Marcin Siwy. Ostatecznie naprzeciw niego stanie Francuz David Spilmont (11-7-1, 7 KO).
 
Wygląda na to, że kolejnym przystankiem w karierze Babicia może być Łukasz Różański (14-0, 13 KO). Polak jest obecnie drugi w rankingu WBC kategorii bridger (101,6 kg), Chorwat jest trzeci i ich potyczka miałaby status eliminatora.
 
– W sobotę poszukam kolejnego nokautu. Oddałem się całkowicie boksowi i przez najbliższe pięć-sześć lat będę żył tylko tym. Mam za sobą znakomity zespół i koncentruję się teraz wyłącznie na swojej karierze. Idę po pas WBC wagi bridger i jestem przekonany, że wkrótce go zdobędę – zapowiada Babić.
 
 

.

Marques wygrywa!

Cenne zwycięstwo odniósł Edson Marques (11-2). Po jednym z ciosów Brazylijczyka w drugiej rundzie Eduard Folayang (22-13) runął na matę twarzą do dołu. Filipińczyk próbował

Czytaj więcej »