NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

Aleksandar Ilić nie jest już zawodnikiem KSW

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

„Joker” w swoich mediach społecznościowych poinformował o zakończeniu przygody z polską organizacją. Jaki był powód rozstania?

Ilić wszedł do KSW w imponującym stylu. W debiucie, w marcu 2019 roku, ciężko znokautował Damiana Janikowskiego i pokazał, że jest w stanie namieszać w kategorii średniej. 
W kolejnych walkach Serb przegrał z Cezarym Kęsikiem i Michałem Materlą, ale przerwał złą passę w kwietniu tego roku, nokautując Adriana Dudka. Jak się okazało występ na KSW 60 był ostatnim w wykonaniu „Jokera” w Konfrontacji Sztuk Walki. 
„Chciałbym podziękować mojemu menadżerowi za wsparcie i szansę walk w najlepszej europejskiej organizacji KSW. Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka i przedłużyć kontraktu na kolejną walkę w KSW […] Chcę podziękować właścicielom i matchmakerowi KSW za szansę. Miałem niezwykłe chwile w tamtej organizacji, to był dla mnie zaszczyt wejść do klatki KSW i walczyć przed polskimi i bałkańskimi fanami” – napisał Aleksandar Ilić na Facebooku. 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]