Organizacja HIGH League ogłosiła walkę wieczoru gali HIGH League 3 która odbędzie się 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. W najważniejszym pojedynku gali zobaczymy starcie rapera Alberto z Yutuberem Marcinem Dubielem w formule MMA.

Marcin Dubiel zadebiutował w freakowych walkach na gali Fame MMA 8, 21 listopada 2020 roku. Walczył wtedy w najważniejsze walce wieczoru z Kacprem Błońskym z którym przegrał po 3 rundach przez decyzję. Dubiel powrócił na gali Fame MMA 10 poddając w drugiej rundzie duszeniem Cezarego „Czaro” Nykiela. Ostatni raz w klatce widzieliśmy go na gali FAME MMA 11 kiedy rozbił uderzeniami w parterze Wojciech Przeździeckiego.

Pierwsza edycja gali HIGH League odbyła się w sierpniu 2021 w Ergo Arenie. Główną walką wydarzenia był pojedynek Lexy Chaplin i Natalii „Natsu” Karczmarczyk. Na karcie walk zobaczyliśmy również między innymi pojedynek pięściarki Ewy Brodnickiej z influencerką „Lil Masti” oraz występy youtuberów Adriana „Medusy” Salamona oraz Piotra „Bonus BGC” Witczaka.