Albert Odzimkowski (11-6) został rozbity przez Jasona Radcliffe’a (17-8).

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Walkę bardzo aktywnie rozpoczął Anglik. Po jego ciosach na twarzy Odzimkowskiego pojawiła się krew. Radcliffe wypracował sobie ogromną przewagę. Starcie przeszło do parteru, gdzie Polak szukał poddania. Próba była jednak nieskuteczna. Przyjezdny kontrował coraz brutalniejszymi uderzeniami. Wojownik z Radomia coraz bardziej krwawił, a jego twarz wyglądała coraz gorzej. W końcu sędzia przerwał pojedynek i zaoszczędził Odzimkowskiemu cierpienia.

Albert Odzimkowski wcześniej stoczył w Konfrontacji Sztuk Walki dwa pojedynki i oba zakończyły się jego niepowodzeniem. 32-latek z WCA Fight Team przegrywał wcześniej z Michałem Michalskim i Christianem Eckerlinem.

Jasona Radcliffe’a fani KSW mieli okazję oglądać również dwukrotnie. Na KSW 50 Anglik zmierzył się z Antonim Chmielewskim i pokonał weterana polskiej sceny na pełnym dystansie, a podczas KSW 59 musiał uznać wyższość Damiana Janikowskiego.

„The Assassin” w karierze toczył boje m.in. na galach Bellator MMA, Cage Warriors, a także indyjskiej organizacji Super Fight League.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »