NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Ahmad Al Darmaki zaatakował sędziego

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Ahmad Al Darmaki (2-6) „udusił” Bogdana Kirilenkę (1-0) w pierwszej rundzie pojedynku w kategorii piórkowej na piątkowej gali UAE Warriors 12 w Abu Zabi. Wojownik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie mógł jednak cieszyć się z trzeciego zwycięstwa w karierze ponieważ… zaczął szarpać się z sędzią.

Brytyjski sędzia Marc Goddard przerwał nierówną walkę i próbował odciągnąć zwycięzcę od przeciwnika (ten wcześniej odklepał). Wtedy Al Darmaki niespodziewanie odepchnął arbitra i doszło pomiędzy nimi do szarpaniny.

Fighter ze ZEA po kilkudziesięciu sekundach uspokoił się i zaczął celebrować zwycięstwo. Sędziowie podjęli jednak decyzję o dyskwalifikacji krewkiego zawodnika. Incydent na gali w Abu Zabi odbił się głośnym echem w świecie sportów walki.

„Bez wątpienia wskazałbym tutaj na Marca Goddarda. Z całą powagą, nie traktuj w ten sposób sędziego” – skomentował dziennikarz Jim Edwards na Twitterze, gdzie zamieścił film z końcówki walki Al Darmaki vs Kirilenko[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar