Adrian „Polak” Polański odebrał pas wagi półśredniej Dawidowi „Bocianowi” Malczyńskiemu

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Ta rywalizacja miała już swoją historię. Panowie zmierzyli się wcześniej dwukrotnie i przed trzecim starciem stan rywalizacji wskazywał na remis. W poprzednim starciu zwyciężył Adrian Polański, ale nie odebrał pasa wagi półśredniej Dawidowi Malczyńskiemu, ponieważ walka została zakontraktowana na ostatnią chwilę i odbyła się podczas wydarzenia z cyklu Fame MMA UK.

W oktagonie Malczyński stoczył pięć pojedynków. Poza porażką z „Polakiem” wygrał wszystkie starcia. Pokonywał Wojciecha Golę, Tomasza Olejnika, Amadeusza Roślika i właśnie Polańskiego.

Będący w ostatnim czasie na fali „Polak” z Fame MMA związany jest od początku. W formule MMA dla organizacji stoczył pięć walk. Przegrał dwa pierwsze starcia, ale później triumfował trzy razy z rzędu.

Ostatni pojedynek stoczył podczas wrześniowego Fame MMA 7. W kontrowersyjnych okolicznościach, po dyskwalifikacji, pokonał Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

Kurs na triumf aktualnego mistrza wynosił ok. 1.4, z kolei przelicznik na pretendenta wskazywał ok. 2.7. W klatce okazało się, że bukmacherzy się mylili.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »