12 marca miejsce będzie miała ósma edycja Levels Fight League, która rozegra się w Amsterdamie. W main evencie dojdzie do konfrontacji naszego krajana, Adriana Kępy wraz z byłym zawodnikiem UFC czy Cage Warriors – Chrisem Fishgoldem.

Legitymujący się zawodowym rekordem 10-7, Adrian Kępa, obecnie może pochwalić się serią dwóch zwycięstw. Po raz ostatni wchodził do klatki przy okazji październikowego Fight Empire MMA 2. Skrzyżował wówczas rękawice z reprezentantem Ukrainy – Sviatoslavem Zhymanovem (6-16) i przewalczywszy pełny dystans, ostatecznie jednogłośnie zwyciężył na kartach sędziowskich. Kilka miesięcy wcześniej – również na punkty – pokonał Kamila Łebkowskiego (19-14).

Do akcji powróci w 12 marca, podczas LFL 8. Jego konfrontacja z Chrisem Fishgoldem (18-4-1) zwieńczy zaplanowane na ten termin wydarzenie. O wszystkim możemy przeczytać w mediach społecznościowych holenderskiej organizacji.

Fishgold ostatnią walkę w formule MMA stoczył w lipcu 2020 na jednej z gal UFC. Przegrał wówczas decyzją z Jaredem Gordonem (19-6), po czym zmuszony był opuścić szeregi największej organizacji MMA na świecie. Następnie dwukrotnie rywalizował jeszcze w walkach na gołe pięści, jednakże ze zmiennym szczęściem. Jednokrotnie wygrywał, następnie zmuszony był uznać wyższość przeciwnika.