NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Adam Soldaev w KSW

W ostatnim czasie bardzo często pojawiają się informacje, dotyczące zakontraktowania nowego zawodnika w KSW. Jak się teraz okazuje – do szeregów największej, polskiej organizacji MMA dołączył Adam Soldaev. Zasili on dywizję piórkową.

 
 
Choć kibice od dawna podnosili już temat ewentualnego podjęcia współpracy KSW wraz z Adamem Soldaevem (5-1), po dziś dzień nie miało to miejsca. Z racji na zwiększoną liczbę wydarzeń, polski gigant musi jednak rozszerzać swoją pulę zawodników, a więc finalnie zgłoszono się również po usługi reprezentanta WCA Fight Team. Ogłoszenie nowego nabytku nastąpiło w programie Oktagon Live, prowadzonym przez Macieja Turskiego.
Soldaev jak dotąd stoczył sześć zawodowych pojedynków, z czego pięciokrotnie zwyciężał. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w akcji, we wrześniu 2021, kiedy to podczas EFM SHOW 2 stanął w szranki z Emilem Nezirovem (1-2). Nie dał wtedy swojemu rywalowi żadnych szans, rozbijając go już w inauguracyjnej odsłonie starcia.

JOYCE RYWALEM FURY’EGO W LECIE?

O planach Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) już Was informowaliśmy. A jakie kroki podejmie Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC?Mike Coppinger – znany i

Czytaj więcej »
AI Chatbot Avatar