Adam Radziszewski zmierzy się z Kamilem Piórkowskim podczas gali FEN 34

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

28 maja Adam Radziszewski zmierzy się z Kamilem Piórkowskim podczas gali FEN 34 i wskakuje tym samym w miejsce Artura Sargsyana, który doznał kontuzji. Transmisja z wydarzenia odbędzie się w systemie PPV.

Radziszewski ma 25 lat i mieszka w Trąbkach Wielkich pod Gdańskiem. To bohater pierwszej edycji popularnego programu telewizyjnego „Hotel Paradise”. 
Z kolei Kamil Piórkowski jest rok starszy od przeciwnika. Chorzowianin również w przeszłości był uczestnikiem „Hotelu Paradise”. Występował w drugiej edycji formatu.
W walce wieczoru Fight Exclusive Night wystąpi były zawodnik UFC, Taylor Lapilus. Francuz czeka na ogłoszenie rywala w starciu o pas kategorii koguciej. W innym, ciekawym pojedynku dojdzie do rewanżu Pawła Trybały z Łukaszem Borowskim. 
Na FEN 34 odbędzie się aż jedenaście walk, z czego cztery w formule freak fight. Organizacja do 5 maja przyjmuje zgłoszenia od influencerów, którzy chcą spróbować swoich sił w MMA.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »