Adam Balski miał problemy na lotnisku

Starcie Adam Balski – Alen Babić zapowiada się bardzo interesująco. Polak nie jest faworytem, jednak eksperci twierdzą, że mimo to może odnotować zwycięstwo.
 
Balski już w środę wybrał się do Londynu. Podczas podróży przydarzyły się problemy. Nie były one jednak wielką niespodzianką.
 
Okazuje się, że Polak zdawał sobie sprawę, że może być kłopot z podróżą do Wielkiej Brytanii. Andrzej Wasilewski zdradził „Super Expressowi”, że pięściarz mówił, iż „nie jest przekonany, czy może w ogóle wjechać do Wielkiej Brytanii, bo kiedyś tam miał jakieś przygody nie do końca zgodne z prawem, jakaś bójka itd.”.
Potem Adam dopowiedział, że kiedyś nawet próbował wjechać do Anglii, ale nie został wpuszczony – kontynuował Wasilewski.
 
Nie było możliwości, by sprawdzić, czy Balski może swobodnie udać się w podróż do Wielkiej Brytanii. W związku z tym po prostu ruszył w trasę.
 
– Na lotnisku rzecz jasna duży cyrk, panowie oczywiście od razu na bok, dłuższe wyjaśnianie, ale po sprawdzeniu całej dokumentacji Adam został wpuszczony – zrelacjonował Wasilewski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.