27-letnia Margaux Pinot została pobita

Mistrzyni świata oraz Europy poinformowała w mediach społecznościowych, że została dotkliwie pobita przez swojego trenera i partnera.

27-letnia Margaux Pinot zamieściła na Twitterze zdjęcie swojej twarzy. Widać na niej ślady ciężkiego pobicia. Jak zdradziła francuska judoczka, padła ofiarą bestialskiej napaści ze strony jej trenera i jednocześnie partnera.
 
„Byłam obrażana i bita pięściami. Kilka razy uderzyłam głową o podłogę. O mało nie zostałam uduszona. Już myślałam, że umrę” – tak sportsmenka opisała wydarzenia, do których doszło w ostatni weekend w domu pary.
 
Na szczęście Pinot udało się uciec do sąsiadów, którzy natychmiast wezwali policję. W środę sąd uniewinnił jednak jej partnera z zarzutu przemocy w rodzinie – z braku dowodów!
Mistrzyni świata i Europy w judo nie kryje oburzenia decyzją sądu. – Odniosłam kilka urazów, w tym złamanie nosa. Dziś sąd postanowił go oczyścić. Jak można to obronić, biorąc pod uwagę moje obrażenia i krew, która ciągle jest na podłodze mieszkania? Czego jeszcze brakowało? Może mojej śmierci na koniec? – podsumowała Pinot, cytowana przez portal sport1.de.
 
Prokuratura już zapowiedziała, że ​​złoży odwołanie od wyroku. Sprawę skomentowała też koleżanka Pinot z reprezentacji, Clarisse Agbegnenou, dwukrotna złota medalistka z IO Tokio 2020 (2021). – Nie mam słów, żeby wyrazić to, co dzieje się w mojej głowie i moim ciele jako kobiety, biorąc pod uwagę, co wycierpiała Margaux – stwierdziła.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »