19-latek jest w stanie krytycznym.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Nadal nie ma dobrych informacji na temat pięściarza, dla którego tragicznie zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Kielcach. 19-latek jest w stanie krytycznym.
Tragicznie zakończyła się walka w kategorii do 81 kg podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Kielcach. Rashed Al Swaisat został ciężko znokautowany przez Antona Vinogradowa. Przegrany stracił przytomność i od razu został przewieziony do szpitala.

Lekarze błyskawicznie podjęli decyzję o operowaniu 19-latka. Okazało się bowiem, że młody sportowiec ma krwiaka na mózgu. Po zabiegu jednak na razie nie doszło do przełomu.

Sportowiec z Jordanii wciąż jest w stanie krytycznym. Nie ma pewności, że z tego wyjdzie. Cały czas trwa walka o jego życie.

– Przebywa w tej chwili na oddziale intensywnej terapii. Walczymy o jego życie – potwierdza w PAP Anna Mazur-Kałuża, rzeczniczka Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Istnieje podejrzenie, że krwiak nie był wynikiem nokautu. Podobno był to jakiś stary uraz, który nie został zdiagnozowany i wyleczony. Oby jednak 19-letni pięściarz z tej walki wyszedł zwycięsko.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »