Od ostatniej walki z udziałem Marcina Najmana minęło pół roku. Wszystko wskazuje na to, że „El Testosteron” wróci do oktagonu. „Super Express” przedstawił listę jego potencjalnych przeciwników.

Marcin Najman w lutym zmierzył się z Szymonem Wrześniem. „Taxi Złotówa” zwyciężył w tym pojedynku i wydawało się, że Najman ostatecznie pożegna się ze sportem.
Wciąż jest bardzo aktywny – organizuje gale MMA-VIP, gości także na imprezach innych organizacji. – Czy mi tego brakuje? Pewnie, ale ja mam już swoje lata – mówił po gali High League w rozmowie z „Super Expressem”.
Niewykluczone jednak, że kibice będą mogli zobaczyć go w akcji ponownie. Sporo w ostatnim czasie mówiło się o jego potencjalnym pojedynku z szefem organizacji FEN Pawłem Jóźwiakiem. Okazuje się, że to nie jedyne opcje.
– Na stole jest naprawdę bardzo dużo propozycji – mówił Najman. – Skąd? Dosłownie zewsząd! Jóźwiak, Murański, Bonus BGC, a do tego jeszcze jedna bardzo ciekawa walka, która wkrótce zostanie przedstawiona – dodał.
Przypomnijmy, że gala MMA-VIP 3 odbędzie się w październiku. Swój udział potwierdzili już m.in. Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki czy aktor Marek Molak. Czas pokaże, czy w karcie walk pojawi się także nazwisko Najmana.