Triumfator pierwszego turnieju WOTORE Marek Samociuk (3-1) sprawił jedną z największych sensacji tego roku! Zawodnik z Białej Podlaskiej pokonał Izu Ugonoha (1-1) w jednej z głównych walk KSW 60, mimo że w pierwszej rundzie mógł zostać znokautowany. 

,,To niesamowity talent  i jeszcze o nim usłyszymy ” zdradził nam po pierwsym turnieju WOTORE organizator Maciej Browarski

Doświadczony pięściarz Izu Ugonoh w ubiegłym roku zdecydował się na zmianę rękawic na mniejsze. Podczas KSW 60 reprezentant Polski po raz drugi wyszedł do klatki. Zawodnik WCA Fight Team zadebiutował na KSW 54, gdy pokonał przez nokaut techniczny w pierwszej odsłonie Quentina Domingosa. Podczas gali w Łodzi gdańszczanin pierwotnie miał zmierzyć się z niepokonanym Thomasem Narmo. Na początku kwietnia organizacja poinformowała jednak, że „Ostatni Wiking” doznał złamania żeber i jego występ na sobotniej gali został odwołany.Sternicy KSW szybko znaleźli zastępstwo i w miejsce kontuzjowanego Norwega wskoczył U?ur Özkaplan. Reprezentant niemieckiego UFD Gym, podobnie jak Narmo, musiał zrezygnować z walki nad Wisłą. Stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem.