Niecałych dwóch minut potrzebował Tomasz Romanowski (13-9) na pokonanie Aleksandara Rakasa (13-9) na gali KSW 63 w Warszawie. Polak zwalił rywala z nóg potężnym lewym sierpowym.

Romanowski wygrał drugi pojedynek w KSW. Zwycięzca programu „Tylko Jeden” udanie powrócił po porażce przez nokaut z Patrikiem Kinclem. 
Po efektownej wygranej przez nokaut „Tommy” wyzwał do walki Adriana Bartosińskiego, który do tej pory świetnie spisuje się w KSW i jest niepokonany. Obaj mieli zmierzyć się już w finale programu, ale kontuzja wykluczyła „Bartosa” z pojedynku o główną nagrodę. 
Tomasz Romanowski zwyciężył dopiero piąty pojedynek przez nokaut w zawodowej karierze. 32-latek odniósł 14. zwycięstwo w MMA. 
Triumf nad Aleksandarem Rakasem to cenny skalp w karierze Polaka. Z kolei podopieczny legendarnego Mirko „Cro Copa” Filipovicia przegrał drugą walkę z rzędu w KSW. Poprzednio znokautował go Michał Michalski. 
Galę KSW 63 można oglądać w systemie PPV na KSWTV.com, Polsat Box Go oraz w Polsat Box i sieciach kablowych w cenie 40 zł. W walce wieczoru Roberto Soldić zmierzy się z Patrikiem Kinclem o mistrzowski pas w kategorii półśredniej.