Damian Piwowarczyk (4-0) nie mógł wymarzyć sobie lepszego debiutu w KSW. 23-latek z Białogardu po kapitalnej akcji w drugiej rundzie poddał Damiana Trzcińskiego duszeniem zza pleców.

Już w pierwszej rundzie Damian Piwowarczyk pokazał, że jest niebezpieczny w walce na chwyty. „Piwo” kilka razy próbował poddać Trzcińskiego, ale sparingpartner Jana Błachowicza za każdym razem wychodził z opresji.
W drugim starciu reprezentant Ankosu MMA Poznań dalej dążył do parterowej gry. Ponownie dominował aż wreszcie wykonał ekwilibrystyczny skok na plecy rywala i zapiął ciasne duszenie, które warszawianin musiał odklepać. 
Piwowarczyk udowodnił, że drzemie w nim olbrzymi potencjał. 23-latek może poważnie namieszać w kategorii półciężkiej. Jego zawodowy rekord w MMA nadal jest nieskazitelny – cztery wygrane, trzy przed czasem.  
Galę KSW 63 można oglądać w systemie PPV na KSWTV.com, Polsat Box Go oraz w Polsat Box i sieciach kablowych w cenie 40 zł. W walce wieczoru Roberto Soldić zmierzy się z Patrikiem Kinclem o mistrzowski pas w kategorii półśredniej.