Michał Dreczkowski (2-0) to zawodnik, którego warto obserwować. Zawodnik walczący w kategorii półciężkiej poznał szczegóły swojego kolejnego pojedynku zawodowego. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik publiczności Hristo Bonchev (2-1).

Przypomnijmy, że nasz reprezentant miał zadebiutować w Bułgarii już w marcu, lecz doznał kontuzji i jego walka została odwołana. Jak mówi przysłowie ?co się odwlecze, to nie uciecze?.

Polak stoczy swój pierwszy pojedynek poza granicami kraju. Dreczkowski swój debiut zawodowy odnotował pod koniec czerwca poprzedniego roku, gdy na gali Strife 2 przed czasem odprawił Patryka Grabowskiego. Ostatni start Michała miał miejsce w październiku na Fight Empire MMA 1, kiedy szybko pokonał Dariusza Sierheja. 

Michał Dreczkowski (2-0) w swojej pierwszej walce poza granicami kraju zawalczy od razu o pas mistrzowski. Polak wystąpi na lokalnej gali w Bułgarii. Podczas RPC (nazwa organizacji) zmierzy się z lokalnym zawodnikiem Hristo Bonchev (2-1), a w stawce tytuł w wadze półciężkiej.