Walka wieczoru gali FEN 34: TOTALbet Fight Night wzbudza wiele emocji. 28 maja w Warszawie po raz drugi zmierzą się Paweł Trybała i Łukasz Borowski. Ich pierwszy pojedynek zakończył się w wyniku fatalnej kontuzji „Borosia”.

Do pierwszego starcia „Trybsona” z Borowskim doszło 28 listopada 2020 roku na FEN 31. Od pierwszych sekund pojedynek przerodził się w istną wojnę w klatce. W drugiej rundzie sędzia musiał przerwać walkę, bo zawodnikowi z Obornik Śląskich oderwała się część ucha. 

– Chcę mu wejść do głowy i chcę go zniszczyć. Nie chcę nokautu, chcę go karcić – powiedział Łukasz Borowski w oficjalnej zapowiedzi pojedynku. 

– Chciałbym naprawdę go upodlić w tej walce. Gnębić się, pastwić nad nim, żeby zrozumiał, jak bardzo sobie zaszkodził. Jedynym atutem Borowskiego jest twarda głowa, ale moje pięści mu ją rozbiją – odpowiada Paweł Trybała

Bohaterowie walki wieczoru FEN 34 szczerze się nienawidzą. Rewanż w klatce ma zakończyć prywatny konflikt. 

– Między nami jest tyle nienawiści, tyle emocji, że to zdecydowanie może być najbardziej krwawa i najbardziej brutalna walka w historii FEN – zapowiada „Trybson”.