Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w jednej z głównych walk HIGH League 6, która odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku.

Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i najsłynniejszych polskich influencerek. W MMA stoczyła dotychczas jeden pojedynek. Wystarczyło jej zaledwie 40 sekund, aby w widowiskowym stylu pokonać Martynę ?Pysię? Zbirańską w debiucie!Hornik zasłynęła w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 330 tysięcy fanów, natomiast na TikToku obserwuje ją 750 tys. osób.

Lexy Chaplin stoczyła już trzy walki w MMA, w tym dwie przeciwko Natalii ?Natsu? Karczmarczyk, czyli bliskiej przyjaciółce Hornik. Ostatni pojedynek z jej udziałem odbył się we wrześniu podczas HIGH League 4. Chaplin zrewanżowała się ?Natsu? za porażkę w debiucie i wygrała przez decyzję sędziowską. Poza tym pokonała Agatę ?Fagatę? Fąk na HIGH League 2.Stawką pojedynku nie będzie należący do Chaplin pas mistrzowski wagi muszej.Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława ?pashyBicepsa? Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina ?El Testosterona? Najmana, Denisa ?Bad Boya? Załęckiego i Dariusza ?Dara Lwa? Kaźmierczuka