Dzięki pracy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki 'Kyokushin-Karate’ i wsparciu Urzedu Miasta Skarżysko-Kamienna, MPWiK i MCSiR Skarżysko-Kamienna oraz WTÓRPOL mamy zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców oraz zawodników na VIII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Skarżysko Kamienna CUP 2022. Patronat nad imprezą objęły: Minister Sportu Pani Anna Krupka, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Wszystko odbędzie się w ogromnej hali sportowej, do której juz teraz zapowiedziały swoje przybycie reprezentacje Algierii, Łotwy, Litwy, Ukrainy, Austri, Czech – czekamy na potwierdzenia Niemców, Węgrów, Słowaków i Bułgarów, ale i tak zapowiada się dobre miejsce do spradzianu w bogatej obsadzie. 

Zgłoszenie zawodników i sędziów z PFKS poprzez rejestrację online na kumite technology, a pozotsałe kluby także kluby z zagranicy tylko i wyłącznie na załączonym formularzu aplikacyjnym w nieprzekraczalnym terminie do środy 5 października 2022 do godz.23:59 i przesłanym na email: zbyszekzaborskikul@gmail.com – dodatkowe informacje pod nr. +48 601206812