Jak podaje „The Sun”, Conor McGregor prowadzi rozmowy z Floydem Mayweatherem jr. w sprawie rewanżowej walki bokserskiej. Miałby to być najdroższy pojedynek wszech czasów – jego budżet ma wynieść 1 mld dol.
To była ostatnia jak do tej pory walka Mayweathera. 27 sierpnia 2017 r. starcie z McGregorem trwało do 10. rundy, kiedy to sędzia przerwał pojedynek. Zwycięzcą został Mayweather, aczkolwiek mało kto spodziewał się, że jego rywal wytrwa tak długo. McGregor to co prawda mistrz sportów walki, ale w formule MMA.
Tamto starcie od początku budziło wiele kontrowersji. Organizatorom pojedynku zarzucano, że niesie za sobą nikłą wartość sportową, a w całej historii chodzi jedynie o pieniądze. Mayweather miał zarobić 260 mln dol., podczas gdy McGregor – 110-160 mln dol. Teraz do podziału ma być 1 mld dol.
Byłaby to najdroższa bokserska walka w historii. Do tej pory tym mianem mogło poszczycić się inne starcie z udziałem Mayweathera – z Mannym Pacquiao z 2015 r., które kosztowało 762 mln dol.

Spekuluje się, że do walki miałoby dojść w jednym z arabskich krajów. Jedno jest pewne: karuzela doniesień ws. rewanżu Mayweathera z McGregorem dopiero się rozkręca.