Pandemia koronawirusa i obostrzenia z nią związane sprawiły, że Enfusion na kilka miesięcy zawiesiła swoje gale. W najbliższy weekend organizacja wraca jednak do gry w wielkim stylu! Najbliższe show ? Enfusion #100 ? 4 lipca na żywo w Fightklubie!

Jedna z największych kick-boxerskich organizacji na świecie w ostatnich miesiącach przeżywała trudne chwile. Wszystko to spowodowane było oczywiście pandemią koronawirusa, która nie tylko wymusiła odwołanie już zaplanowanych wydarzeń w 2020 roku, ale też storpedowała plany organizacji kilku kolejnych gal. Na szczęście świat sportu powoli wraca do normalności sprzed 1,5 roku, stąd też decyzja organizacji Enfusion, aby wrócić do żywych i podjąć się organizacji kolejnego wydarzenia.

To zaplanowane zostało już na najbliższą niedzielę 4 lipca, odbędzie się w holenderskim Alkmaar, a widzowie w naszym kraju zobaczą je na żywo wyłącznie na antenie Fightklubu. Transmisja od godz. 19.15.

Co czeka na fanów kopanych sportów walki w północnej Holandii? Organizatorzy w głównej karcie zaplanowali pięć pojedynków ? trzy z nich w wadze koguciej, dwa w kategorii półśredniej. W każdym z nich zobaczymy w ringu reprezentanta gospodarzy. W jednym przypadku jego rywalem będzie krajan, we wszystkich pozostałych walkach Holendrzy rywalizować będą z fighterami z innych krajów. Main card gali Enfusion #100 prezentuje się następująco:

Matthew Daalman (Holandia) vs Pietje Doorje (Surinam)
Mischa Eradus (Holandia) vs Mohamed Touchassie (Maroko)
Mahmoud Stef (Holandia) vs Jeroen van Diemen (Holandia)
Cwainy Sebregts (Holandia) vs Berjan Peposhi (Albania)
Dwayne Panka (Holandia) vs Muhammed Simsek (Turcja)

Enfusion to gwarancja najwyższej jakości kick-boxingu, nie może być jednak inaczej, skoro za projektem od samego początku stoi Edwin van Os, jeden ze współzałożycieli legendarnego It?s Showtime. Organizacja działa na rynku od ośmiu lat i w tym czasie wyprodukowała dziesiątki fantastycznych widowisk, które porwały fanów kick-boxingu.