Od jakiegoś czasu mów się o potencjalnej walce Hasbulli w organizacji UFC. Wszystko po słowach Magomedova, który związał się z UFC umową.

-,,Plotki są prawdziwe. Oficjalnie podpisałem umowę na walkę w UFC! Szczegóły zostaną ujawnione do końca roku. Dziękuję @ufc , @danawhite, @khabib_nurmagomedov , @sungurov_usa, @justinozuna i wszystkim, którzy pomogli urzeczywistnić to marzenie. Wszyscy moi fani będą mogli kupić zestaw do walki Hasbulla już wkrótce na UFC.com.

Spięcie z McGregorem pojawiło się po filmiku Magomedova w mediach społecznościowych. Hasbulla wyznał, że jego kura nazywa się? Conor McGregor.

Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się reprezentantowi Irlandii.

-,,Wykopałbym tego małego kalekę nad poprzeczką (?) Mały, kazirodczy śmierdziel (?) Ile trzeba, by wyrzucić go w powietrze? (?) Moją misją będzie zaliczyć nim rzut za 3 punkty”!

Hasbulla Magomedov ostrzega byłego podwójnego mistrza UFC! Gwiazda mediów społecznościowych gwarantuje, że przy spotkaniu zapewni Conorowi McGregorowi sporo problemów.

-,,Tak, widziałem wszystkie jego tweety o mnie. Ale, on nie jest moim przeciwnikiem, on może po prostu mówić. Nie jest dla mnie jak zawodnik, nie szanuję go jako zawodnika. I jeśli go spotkam, sprawię mu trochę problemów. Jeszcze nie wiem co zrobię, ale na pewno coś zrobię„!