Łukasz Różański zawalczy z Alenem Babiciem o pas federacji WBC w wadze bridger (101,6 kg). O tym starciu w rozmowie z „Faktem” mówił Dariusz Michalczewski. Zdradził, komu daje więcej szans na zwycięstwo.

Bardzo ciekawie zapowiada się walka wieczoru podczas gali KnockOut Boxing Night 27. W tym pojedynku Łukasz Różański rywalizować będzie z Alenem Babiciem. Stawka tego starcia to pas WBC W kategorii bridger.Dariusz Michalczewski w rozmowie z „Faktem” ocenił, że „to będzie bardzo ciekawa gala”. Jednocześnie zaznaczył, że najbardziej interesuje go oczywiście walka wieczoru.- Ten Chorwat wygląda na mocnego pięściarza. Technicznie też jest dobry i jest wyższy od naszego, więc jest faworytem. Ale jeśli wejdzie w zwarcie, może przegrać przed czasem. Różański ma uderzenie. Szpilka przekonał się o jego sile ciosu – zaznaczył.

Michalczewski dał zatem do zrozumienia, że większe szanse na triumf daje przeciwnikowi Polaka. Nie ukrywa, że ma on sporo mocnych stron.

Utytułowany pięściarz ma nadzieje, że Polacy dobrze zaprezentują się w trakcie gali w podrzeszowskiej Jasionce.

– Sukces by się przydał, bo jest bardzo niedobrze z naszym boksem. Spadło zainteresowanie, bo nie ma gwiazd – ocenił gorzko, cytowany przez tabloid.