Niedawny pretendent do pasa KSW zasili szeregi organizacji FEN i już w pierwszym starciu dostanie szansę zdobycia pasa w dywizji ciężkiej.

„Longer” to bez wątpienia jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej polskiego MMA. Na KSW stoczył aż 9 walk. W ostatnim starciu po bliskiej walce uległ na KSW 63 Darko Stosiciowi. Zawodnik poznańskiego Ankosu występował jednak nie tylko pod szyldem KSW. Wcześniej z powodzeniem toczył boje na galach ACB czy Cage Warriors.
19 listopada podczas FEN 37 Andryszak zmierzy się w walce wieczoru z Szymonem Bajorem (22-9, 10 KO, 9 SUB). Stawką starcia we wrocławskiej hali Orbita będzie tymczasowy pas mistrzowski Fight Exclusive Night w kategorii ciężkiej. Gala transmitowana będzie w systemie PPV.
Będzie to ostatnia gala zorganizowana przez FEN w 2021 roku. Po 13 miesiącach przerwy federacja wraca do swojego domu, czyli do Wrocławia, gdzie odbędzie się już 10. wydarzenie spod jej szyldu.
Kibice zobaczą w akcji jednego z najlepszych polskich zawodników młodego pokolenia, Cezarego Oleksiejczuka (7-2, 3 KO, 2 SUB), który stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego FEN w kategorii półśredniej. Do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego FEN przystąpi zawodnik K1 Dominik Zadora (26-8).