Mateusz Gamrot szykuje życiową formę na drugą walkę w UFC. Polak od połowy stycznia trenuje w cenionym American Top Team na Florydzie. Pojedynek już 10 kwietnia. „Gamer” czerpie wiedzę od najlepszych.

W American Top Team trenuje wielu utytułowanych zawodników MMA – obecnych i byłych mistrzów UFC. W takim towarzystwie Mateusz Gamrot przygotowuje się do pojedynku z doświadczonym Scottem Holtzmanem w Las Vegas.

Były podwójny mistrz KSW na Instagramie zamieścił zdjęcie po treningu z Dustinem Poirierem. „Diament” powrócił już na matę klubu po wygranej przez nokaut z Conorem McGregorem na styczniowym UFC 257 w Abu Zabi.
Dziękuję mistrzu za świetny trening dziś. Coraz bliżej do walki” – napisał „Gamer”. Amerykanin w jednym z komentarzy także podziękował Polakowi.

Poirier to były tymczasowy mistrz UFC w wadze lekkiej. 32-latek z Luizjany w pokonanym polu zostawił m.in. Maxa Hollowaya, Anthony’ego Pettisa czy Justina Gaethje. Po wygranym rewanżu z McGregorem jest sklasyfikowany na 1. miejscu w rankingu wagi lekkiej.