Marian Ziółkowski ma na oku kolejnego rywala w KSW. Mistrz wagi lekkiej chciałby skrzyżować rękawice z Danielem Torresem. Polak zaapelował o walkę z Brazylijczykiem w mediach społecznościowych.

Ziółkowski jest mistrzem KSW od 19 grudnia 2020 roku. „Złoty Chłopiec” wywalczył pas, nokautując w rewanżu Romana Szymańskiego. 24 kwietnia warszawianin obronił tytuł, poddając duszeniem zza pleców Macieja Kazieczkę. 
Wydaje się, że kolejnym rywalem Ziółkowskiego powinien być Borys Mańkowski. „Diabeł Tasmański” w najbliższych miesiącach nie będzie mógł jednak walczyć z powodu kontuzji. Dlatego też mistrz szuka innego rywala. 
„Wygląda na to, że przed grudniem nie ma co liczyć na walkę z Borysem, więc na myśl przychodzi mi zawodnik, który sam deklarował, że bardzo chce walki ze mną. Mistrz KSW. Daniel Torres. Będę gotów na sierpień/wrzesień. Zróbmy walkę dwóch mistrzów” – napisał na Instagramie Marian Ziółkowski. 
Daniel Torres to autor jednej z największych sensacji w KSW. To on 30 stycznia znokautował Salahdine’a Parnasse’a i odebrał Francuzowi pas w wadze piórkowej. „Tucanao” wygrał cztery ostatnie pojedynki. 
Najbliższa gala KSW odbędzie się 5 czerwca w Gdańsku. W walce wieczoru Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Łukaszem Jurkowskim.