Tomasz Adamek niedawno oznajmił, że ma zamiar stoczyć swoją ostatnią, pożegnalną walkę. Miałaby ona się odbyć w przyszłym roku. Do słów polskiej legendy boksu odniósł się ?El Testosteron?. Najman chce być tym, z którym Adamek skonfrontuje się po raz ostatni.

Góral? (53-6), który w boksie osiągnął wiele sukcesów, w tym między innymi mistrzostwo świata IBF czy WBC, ma w przyszłym roku stoczyć swoją ostatnią walkę. Ostatni raz w ringu mogliśmy go zobaczyć w 2018-tym roku w Chicago, gdzie przegrał Jarrellem Millerem przez nokaut. Ostatnio dał fanom do zrozumienia, że ujrzą go prawdopodobnie w przyszłym roku w jego ostatniej walce.

Były mistrz WKU z kolei swoje ostatnie starcie stoczył na gali High League 6, gdzie wygrał w rewanżowym starciu z ?Prezesem FEN?. ?El Testosteron? jest głodny kolejnych wyzwań i chciałby stoczyć pojedynek z Adamkiem.

Aktualnie zakontraktowany w High League zawodnik odniósł się na swoim ?Twitterze? do słów Tomasza Adamka.

Adamek przełożył 58 raz swoje pożegnanie. Ma być w przyszłym roku. Tak dziś powiedział. Czyli na serio chce się przygotować do MMA i walki pożegnalnej ze mną? Ziggy ma ponoć to show organizować. Ziggy znasz mój numer. Ja chętnie pożegnam Adamka w MMA. Po tej walce już nie wróci.