W pojedynku influencerów Marcin Dubiel (1-1) pokonał Cezarego Nykiela (0-1) w drugiej głównej walce gali Fame MMA 10 w Łodzi.

Wcześniej Marcin Dubiel stoczył w Fame MMA jeden pojedynek. Zadebiutował w walce wieczoru podczas ósmej edycji. Zmierzył się wtedy z Kacprem Błońskim. „Blonsky”, z którym pozostawał w konflikcie, pokonał go przez jednogłośną decyzję.

Do oktagonu trafił jako internetowy celebryta. Zasłynął w mediach społecznościowych i serwisie YouTube, gdzie publikował materiały, które osiągały rekordowe wyniki.

Cezary „Czaro” Nykiel do tej pory nie walczył w mieszanych sztukach walki. Podobnie jak Dubiel, jest twórcą internetowym. Należy do „Teamu X”, dzięki któremu zasłynął na Instagramie czy TikToku.

Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie przez poddanie. Dubiel zdecydowanie przeważał, wykorzystywał przewagę swoich warunków fizycznych. W końcu dopiął swego w parterze. Spróbował duszenia gilotynowego, po którym jego rywal odklepał.

Po walce Marcin Dubiel wskazał zawodnika, z którym chciałby się teraz zmierzyć. W oktagonie pojawił się Kacper Błoński! Oznacza to, że wkrótce może dojść do głośnego rewanżu.