To będzie gala, o której mówić i pamiętać będzie się długo. Patrząc w kartę walk, już teraz można sobie ostrzyć zęby, bo wszystkie zapowiadają się wyśmienicie.W środę organizacja KSW odsłoniła kolejną niewiadomą. W oktagonie umieszczonym w centralnym miejscu stadionu PGE Narodowego staną oko w oko Krzysztof Głowacki i Patryk Tołkaczewski!Głowacki to były mistrz świata organizacji WBO w wadze junior ciężkiej. Plotki o tym, że zawalczy podczas XTB KSW Colosseum 2 krążyły już od pewnego czasu.

Teraz wszystko nabrało rzeczywistego wymiaru. Organizacja już we wtorek – nieco tajemniczo, ale jednak – zapowiedziała jego występ na czerwcowej gali.

Jego rywal – popularny „Gleba” – jeszcze do niedawna walczył na gołe pięści. Przyszedł jednak czas na zmiany. „Mój kontrakt z federacją Gromda wypełniłem i nie jest ważny” – pisał niedawno w oświadczeniu.KSW o jego kontrakcie – jakżeby inaczej – poinformowało zaledwie we wtorek. Przypadek?

Warto dodać, że Tołkaczewski jest rekordzistą GROMDY jeżeli chodzi o najszybszy nokaut. Podczas gali w marcu 2022 znokautował Saulo „Cassius Clay” Cavalarima w zaledwie 6 sekund!

To już kolejne głośne starcie, jakiego świadkami będą fani 3 czerwca na PGE Narodowym podczas XTB KSW Colosseum 2. Przypomnijmy, że głównym wydarzeniem gali będzie pojedynek Mameda Chalidowa ze Scottem Askhamem.Inne hitowe starcia, to walki Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem czy Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Na swojego rywala czeka z kolei m.in. Arkadiusz Wrzosek.