W drugiej rundzie zawodnik z Mławy posłał na deski uczestnika „Tylko Jeden”.

Mławianin robi furorę w FEN. Krystian Bielski podczas gali w Ostródzie pokonał Juana Caballera. W debiucie w organizacji był lepszy od Tomasza Skrzypka. Później przegrywał z Adrianem Bartosińskim i znokautował Seweryna Kirschhiebela.
Piotr Walawski również zwyciężył w swoim ostatnim pojedynku. Podczas Seaside BattleS Dziwnów wygrał na pełnym dystansie z Olegiem Nagornym. Łodzianin, mimo zaledwie 24 lat, ma już na koncie 17 zawodowych pojedynków i blisko 40 amatorskich.
Podczas swojego debiutu dla Fight Exclusive Night Walawski przegrał decyzją sędziów z Mateuszem Symoczką. Później nokautował Emila Trelę i Nikolę Jovanovica. Przed rokiem wygrał decyzją sędziów z klubowym kolegą Bielskiego, Pawłem Kiełkiem, w programie „Tylko Jeden” KSW.
W pierwszej rundzie zawodnicy wymieniali się uderzeniami. Aktywniejszy był „Leda”, który umiejętnie wykorzystywał przewagę zasięgu i korzystał z większego wachlarza technik.
W drugiej odsłonie starcie się zmieniło. Bielski pracował uderzeniami na korpus. Osłabił rywala, aż w końcu trafił go lewym na wątrobę. Walawski padł na deski i poniósł klęskę!
W walce wieczoru gali FEN 36 Mateusz Rębecki stanie do szóstej obrony tytułu mistrzowskiego w wadze lekkiej. Jego przeciwnikiem będzie Felipe Maia.