Dziewięć pojedynków w formule Muay Thai, a na samo otwarcie gali trzy walki w MMA! Tak prezentuje się kolejne show przygotowane przez ONE Championship na legendarnym stadionie bokserskim Lumpinee. W piątek o godz. 13:30 na żywo w Fightklubie!

W Bangkoku szykuje się kolejne niezwykłe spotkanie ze sportami walki, które uświetnić powinno rewanżowe starcie pomiędzy Superballem Tded99 i Kongklaim Annymuaythaiem. Po raz pierwszy zmierzyli się oni w lutym na gali ONE Friday Fight 5, a bardzo zacięta i wyrównana konfrontacja padła łupem pierwszego z nich. Trzyrundowa rozgrywka odbyła się na pełnym dystansie, a o wygranej Superballa zadecydowali sędziowie.Niecałe półtora miesiąca później dojdzie do rewanżu, znów w wadze do 138 funtów. Tym razem eksperci także widzą faworyta w Superballu, który w przypadku kolejnej wygranej niemal na pewno otrzyma przynajmniej kilka propozycji walk o najważniejsze pasy mistrzowskie. Kongklaim nie ułatwi mu jednak zadania, już do pierwszej ich walki przygotowany był bardzo dobrze i zostawił w ringu wiele zdrowia. W piątek w Bangkoku zrobi wszystko, aby znów zaprezentować się z jak najlepszej strony, ale z odmiennym skutkiem ? tym razem on będzie chciał wznieść po walce ręce w geście triumfu.W co-main evencie bardzo ciekawie wygląda również potyczka debiutującego w ONE Friday Fights Apiwata Sor Somnuka, który stanie w szranki z ET TDed99. Obaj znani są z piekielnie mocnych ciosów i dobrze wiedzą, jak zrobić użytek ze swojej siły. W Bangkoku na pewno będą polowali na nokaut, co dla kibiców oznacza tylko jedno ? wielkie sportowe emocje!

Po raz drugi w gali ONE Friday Fights będą mogli zaprezentować się Komawut FA Group i Avatar PK Saenchai. Dla obu będą to jednak zupełnie inne powroty. Komawut po znakomitym debiucie zwieńczonym efektownym zwycięstwem będzie celował w drugą wygraną dla tej organizacji, z kolei Avatar liczy, że tym razem na Lumpinee okaże się lepszy od swojego rywala i w zawodowym CV w kolumnie ONE Friday Fights będzie mógł zapisać premierową wygraną.Powrót szykuje również Tyson Harrison, który na premierowej gali ONE Friday Fights 1 w pięknym stylu rozprawił się z Seksanem Or Kwanmuangiem. Tym razem pochodzący z Australii fighter zmierzy się z kolejnym rewelacyjnym Tajem, mistrzem świata Muay Thai w wadze koguciej ze stadionu Rajadamnern, Rambo Mor Rattanabanditem.W pozostałych walkach Muay Thai w Bangkoku zaprezentują się Pongsiri Sor Jor Wichitpadriew z Pettongiem Kiatsongritem w wadze słomkowej, Petsommai Sor Sommai z Olaylekiem Chor Hapayakiem w wadze do 120 funtów i Namphongnoi Sor Sommai z Songfangkhongiem FA Group w starciu do 132 funtów. Dodatkowo znany z MMA Yodkaikaew Fairtex wraca do swoich korzeni, do Muay Thai, aby zmierzyć się z greckim atletą Angelosem Giakoumisem, a Yu Yau Pui skrzyżuje rękawice z Deviną Martin.Zanim w ringu zaprezentują się czarodzieje Muay Thai, fanów czekają jeszcze trzy otwierające gale walki w formule MMA. W kolejnych konfrontacjach Japończyk Tatsuya Ando sprawdzi formę Irańczyka Aliego Motameda w wadze koguciej, w kategorii lekkiej mający za sobą fantastyczny debiut w ONE Brazylijczyk Alisson Barbosa zmierzy się z Alim Kabdullą z Kazachstanu, a w wadze słomkowej naprzeciw siebie staną Rosjanka Aleksandra Savicheva i Anelya Toktogonova z Kirgistanu.

Fight Card gali ONE Friday Fights 11:

Kongklai Annymuaythai vs Superball Tded99

Apiwat Sor Somnuk vs. ET TDed99

Komawut FA Group vs Avatar PK Saenchai

Pongsiri Sor Jor Wichitpadriew vs Pettong Kiatsongrit

Petsommai Sor Sommai vs Olaylek Chor Hapayak

Namphongnoi Sor Sommai vs Songfangkhong FA GroupTyson Harrison vs Rambo Mor Rattanabandit

Yodkaikaew Fairtex vs Angelos Giakoumis

Yu Yau Pui vs Devina Martin

Tatsuya Ando vs Ali Motamed

Alisson Barbosa vs Ali Kabdulla

Aleksandra Savicheva vs Anelya Toktogonova