Klaudia Syguła (1-1) , pierwsza kobieta walcząca na gołe pięści w Polsce po raz trzeci zawalczy w klatce Armia Fight Night. Reprezentantka Ankos MMA Poznań  zaprezentuje się przed kibicami podczas gali w Żywcu, która odbędzie się 16 lipca.

Łodzianka na swoim koncie ma mistrzostwo Polski w amatorskim MMA, wicemistrzostwo Europy w amatorskim MMA i udział w mistrzostwach świata w Bahrajnie.

Klaudia Syguła walczyła również na gołe pięści na gali Wotore 2 w maju 2020 roku – wówczas w pierwszej rundzie pokonała Karolinę Sobek. Na ostatniej gali Armia Fight Night Special Edition już w pierwszej odsłonie pojedynku poddała Sylwię Maksym.

W przeszłości Syguła trenowała z takimi zawodniczkami jak Karolina Kowalkiewicz, Karolina Owczarz i Anita Bekus.

10. gala AFN odbędzie się 16 lipca w Amfiteatrze w Żywcu. Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.

Na szczycie karty walk, która po brzegi wypełniona jest bezdyskusyjnie wartymi uwagi nazwiskami, znajdziemy dwa niezwykle elektryzujące starcia o mistrzowskie szable organizacji.

W pojedynku o trofeum kategorii półśredniej rękawice skrzyżują Tymoteusz Łopaczyk i Jacek Bednorz, natomiast plac boju w walce o szablę kategorii piórkowej podzielą Adrian Kępa i Mansur Ażijew.