W debiucie w rajdach terenowych Joanna Jędrzejczyk zdobyła podium w swojej klasie. – Idę w motosport! – ogłosiła gwiazda MMA w mediach społecznościowych.

– Mam się czym chwalić. Debiut i jest drugie miejsce. Dziś nie miałam prawa zająć wysokiej pozycji, ale wytrwaliśmy do końca. Dzięki dyscyplinie, wytrwałości i szczęściu zajęliśmy jednak wysoką lokatę. Udany debiut. Warunki trudne, ciężkie, ale wyciągam z tego ogrom nauki – powiedziała Joanna Jędrzejczyk w relacji na InstaStories po ukończeniu Drawskiego Rajdu Niepodległości.

Była mistrzyni UFC za kółkiem Dacii Duster, razem z pilotem Wojciechem Jermakowem, zajęła doskonałe 2. miejsce w klasie S2 Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych.

– Jestem mega zmęczona. Jutro odpoczywam. Dziękuję wszystkim za wsparcie! No i jak mówiłam, że „postawię kropkę nad i”, to… Zajarałam się. Idę w motosport! – zapowiedziała 34-letnia „JJ”.

Jermakow był pod dużym wrażeniem jazdy debiutantki w rajdach terenowych. „Ale to był rajd! Joanna w swoim pierwszym starcie w rajdzie cross-country pojechała perfekcyjnie, mądrze i po 210 km oesowych na poligonie w Drawsku zajęła drugie miejsce w klasie S2. Jako pilot jestem mega dumny!” – podsumował na Twitterze.

„JJ” już po pierwszym dniu rywalizacji na poligonie w Drawsku przyznała, że motosport chyba pochłonie ją na najdłużej.  Świetna jazda podczas niedzielnych oesów i końcowy wynik tylko utwierdziły ją w tym przekonaniu.