Jessica Andrade, była mistrzyni UFC, zapowiada, że chce zmierzyć się z aktualną czempionką wagi słomkowej, Weili Zhang.Podczas gali UFC 283, która odbyła się 21 stycznia w Brazilii, Jessica Andrade pokonała Lauren Murphy jednogłośną decyzją sędziów. Po starciu Andrade powiedziała podczas spotkania z reporterami z kim chciałaby walczyć w następnym pojedynku dla UFC.

-,,Czuję, że nadeszła szansa na walkę o pas. Chcę walczyć o tytuł w wadze słomkowej albo muszej, jeśli pojawi się taka możliwość. Bardzo chcę rewanżu z Weili. Chciałabym, aby ta walka odbyła się w Brazylii. Ja pojechała walczyć z nią w Chinach, więc uczciwie byłoby zorganizować rewanż tutaj. Następny krok to walka z Weili Zhang.”

Andrade to była mistrzyni UFC. Pas wywalczyła w starciu z Rose Namajunas w roku 2019. W kolejnym boju utraciła go na rzecz Weili Zhang.Jessica jest aktualnie na fali trzech wygranych z rzędu. Sile jej umiejętności uległa Cynthia Calvillo, Amanda Lemos i Lauren Murphy. Andrade ma na swoim koncie ponad 30 stoczonych pojedynków, z których wygrała 24.