O prawdziwym pechu może mówić jeden z bohaterów sobotniej gali KSW 60. Na ostatniej prostej przed pojedynkiem organizacja musiała dokonać zmiany rywala. W tym przypadku to już druga roszada.
Izu Ugonoh, bo o nim mowa, miał się pierwotnie zmierzyć się z niepokonanym Thomasem Narmo. Na początku kwietnia organizacja poinformowała jednak, że „Ostatni Wiking” doznał złamania żeber i jego występ na sobotniej gali został odwołany.

Sternicy KSW szybko znaleźli jednak zastępstwo i w miejsce kontuzjowanego Norwega wskoczył U?ur Özkaplan. Reprezentant niemieckiego UFD Gym podobnie jak Narmo legitymuje się rekordem 4-0. Tak samo jak Ugonoh wywodzi się z boksu. Radość Polaka nie trwała jednak długo. Okazało się, że Özkaplan nie dotrze do Polski. U zawodnika stwierdzono zakażenie koronawirusem.

Na tę chwilę występ Ugonoha nie jest jednak zagrożony. W miejsce Özkaplana wskoczył Marek Samociuk. Reprezentujący klub Dziki Wschód Biała Podlaska zawodnik do tej pory stoczył w zawodowym MMA trzy pojedynki. Dwa wygrał, a w jednym przypadku musiał uznać wyższość rywala. Jest też znany publiczności z walk na gołe pięści w federacji WOTORE. Samociuk do walki z Ugonohem przystąpi po zwycięstwie nad Tomaszem Janiszewskim na kwietniowej gali EFM Show.